דף הבית >> פוליסות ביטוח
 
פוליסות ביטוח
משרדנו עוסק ונותן שירות משפטי ומתמחה בייצוג נפגעים בתביעות כנגד חברות הביטוח, כאשר אלו אינן משלמות לנפגע את זכויותיו המוקנות בפוליסות הביטוח אותן רכש בטרם ארע האירוע הביטוחי.

קיימת חשיבות רבה לייעוץ משפטי כבר בשלב הראשוני לתביעה כנגד חברות הביטוח בגין פוליסה ועל כן משרדנו מעניק חינם וללא כל התחייבות ייעוץ אישי ראשוני בטלפון, דרך האתר ובפגישה במשרד.

סוגי תביעות: חברות הביטוח נוהגות מזה שנים רבות להנפיק פוליסות ביטוח אישיות וקבוצתיות שונות ובהן כיסויים ביטוחיים מגוונים.
דוגמה לפוליסות כנ"ל: ביטוח חיים, ביטוח מנהלים, ביטוחי משכנתא, ביטוח אבדן כושר עבודה, ביטוח נכות מתאונה, ביטוח מחלות קשות , ביטוח סיעודי, ביטוח בריאות - תרופות, ניתוחים, ביטוח משלים.

יודגש כי קיימת אפשרות שבכל פוליסה ישנה התאמה אישית כזו או אחרת , ואין כל ביטחון כי כל הפוליסות מאותו הסוג מקנות כיסויים זהים.
יש חשיבות רבה להיוועץ כבר בשלב הראשוני וקרוב ככל הניתן למועד בו אירע האירוע הביטוחי, עם עורך דין הבקיא בנבכי פוליסות הביטוח השונות ובכל הכיסויים, הזכויות ודרכי ההוכחה והמימוש המקנות לנפגע את מקסימום הפיצוי לו הוא זכאי.

לעיתים קרובות זכאי הנפגע לפיצוי בגין יותר מפוליסת ביטוח אחת ולעיתים אף למספר כיסויים המוקנים מכוח פוליסת ביטוח אחת בלבד.
חשוב לדעת כי לרוב אין חברות הביטוח יכולות לקזז פיצוי כפול ואפילו משולש ועל כן יש להכיר היטב את זכויות הנפגע בטרם ניגשים לתביעה.

הגשת תביעה: בדרך כלל בכדי להגיש תביעה בגין פוליסת ביטוח יש למלא טופס תביעה מתאים. ישנה חשיבות מרובה לפנות לייעוץ משפטי כבר בשלב הראשוני הזה ולא לחכות לדחיית הבקשה.
יש לזכור כי הטופס מהווה כתב תביעה לכל דבר ולכן קיימת חשיבות מכרעת לכל הכתוב בו. עורך דין הבקיא בדיני נזיקין ודיני הביטוח יוכל לתבוע באופן שימקסם את הפיצוי לנפגע ולא יאפשר לחברת הביטוח להשתמט מתשלום זכות זו או אחרת.

מסמכים לאיסוף: בכל אירוע של פגיעה או מחלה יש צורך לאסוף מיד את כל המסמכים הרלוונטיים לפגיעה הראשונית. ישנה חשיבות מכרעת לאיסוף מלוא התיקים והרשומות הרפואיות גם מעברו של הנפגע ולעיתים גם מתקופת השירות הצבאי.(שכן קיימת אפשרות לקבל פיצוי גם בגין החמרה של מצב קיים).

יש לדאוג למלא מיד ובסמוך ככל האפשר לפגיעה את טופס התביעה המתאים לאחר ייעוץ עם עורך דין .באם ישנם עדים לאירוע – יש לקבל את פרטיהם . באם לא קיימים עדים – ואנו נסמכים על הרשומות הרפואיות בלבד , יש לאסוף הכל – גם בדיקות שאינן רלוונטיות לפגיעה עצמה. יש לדאוג לתיעוד ראשוני מוקדם ככל האפשר ברשומות הרפואיות שכן הדבר יעזור להוכיח את התביעה בשלבים מאוחרים.

יש לזכור כי כל תיעוד שייאסף בשלבים הראשונים יעזור להוכיח את החבות לפיצוי בשלבים המאוחרים ויקשה על חברת הביטוח לדחות את התביעה ולהתנער מאחריותה לפיצוי.

יש לאסוף מסמכים רלוונטיים לעניין הנזק - תעודות רפואיות ראשוניות, הפניה לחדר מיון, דוח הפינוי באמבולנס מזירת האירוע,  חומר רפואי מרופא היחידה, הפניות לרופאים מומחים, חומר רפואי מרופאים מומחים, תוצאות בדיקות רפואיות רלוונטיות,את מלוא התיק הרפואי מעברו של הנפגע, ולעיתים את התיק הרפואי הצבאי .

בנוסף יש לאסוף קבלות המעידות על הוצאות רפואיות, הוצאות נסיעה והוצאות בגין שכירת עזרה בתשלום ("עזרת צד ג'") ולאחר גיבוש מלוא הנזק יש לעמוד בפני מומחה רפואי לשם מתן חוות דעת.
יש לדעת כי ברוב פוליסות הביטוח חברת הביטוח תזמין את הנפגע לרופא מומחה מטעמה כדי לקבוע את הנכות והקשר הסיבתי לאירוע אך יש לעמוד על זכותך להציג חוות דעת נגדית מטעמך.  

מומחים רפואיים: לרוב בתביעות כנגד חברות הביטוח קיימת חשיבות מכרעת ללחוות הדעת הרפואית שכן חוות הדעת מסייעת בהוכחת הקשר הסיבתי והנזק.

המשרד נותן מענה מלא ללקוח ועובד עם המומחים הטובים ביותר בישראל המוכרים על ידי בתי המשפט השונים בכל התחומים הרלוונטיים לפגיעתו של הנפגע .

בחלק מהתביעות כנגד חברת הביטוח נגזר הפיצוי לנפגע בעיקר משיעור הנכות שתקבע על ידי המומחה הרפואי ועל כן משרדנו שם דגש מיוחד בנושא זה ועובד אך ורק עם מומחים בעלי שם המוכרים על ידי בתי המשפט השונים, לשם מתן חוות דעת רפואיות בכל תחומי הרפואה ובהתאם למצב הלקוח.

במקרה של תביעה בגין גרימת המחלה או החמרה שלה  חוות הדעת הרפואית תכלול פרק בנושא הקשר הסיבתי לפגיעה ועל כן קיימת חשיבות לבחירת המומחה המתאים.

בכך למעשה אנו נותנים ללקוח מעטפת מלאה וליווי צמוד מרגע הפניה הראשונית ועד קבלת הפיצוי.

חשוב ביותר לדעת כי בהתאם לחוק התיישנות התביעה בגין פוליסת ביטוח הינה 3 שנים בלבד ממועד האירוע הביטוחי (התאונה) או ממועד גילוי המחלה כך שקיימת חשיבות מרובה לבחירת עורך הדין הנכון לטפל בתביעתך !

רק עורך דין מומחה לנזיקין מכיר את כל רזי הטיפול המשפטי בתביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי על מנת למקסם את גובה הפיצוי שניתן בהתאם לנסיבות המקרה ולנזק שנגרם.

משרדנו מזמין אותך חינם וללא כל התחייבות לפגישת ייעוץ ראשונית. ניתן להתייעץ גם דרך האתר וכן טלפונית.

 

 
   
 

 
עובד מוסך נפגע במהלך תיקון משאית וקיבל פיצוי בסך של 5,597,751 ₪.
-------------------------
עובד כבן 50 נפגע כתוצאה מהחלקה ונפילה בעבודה וקיבל פיצוי בסך 2,598,279 ₪.
-------------------------
ילד נהרג כשנפל עליו צמיג, עזבונו יקבל 1,552,548 ₪.
-------------------------
הולכת רגל נפגעה בתאונת דרכים וקיבלה כמיליון ₪.
-------------------------
נהרג בתאונת דרכים ועזבונו קיבל סך של 788,935 ₪.
------------------------- צעירה נפגעה בתאונת אופנוע 20% נכות וקיבלה 800,000 ₪.
-------------------------
נפגע בת.ד. נזק נפשי בלבד וקיבל פיצוי בסך 473,404 ₪.
-------------------------
עובדת שהחליקה מסולם בעת החלפת נורה קיבלה כחצי מיליון ₪.
------------------------- צעיר חרדי נפגע בתאונת דרכים, 10% נכות וקיבל 332,320 ₪.
-------------------------
צעיר נפגע בתאונת אופנוע, 10% נכות וקיבל כ- 300,000 ₪.
-------------------------
אב שלא היה מעורב ולא ראה את התאונה שבה בנו קיפח את חייו קיבל סך של 291,246 ₪.
-------------------------
עובד בן 50 שנפגע בתאונת עבודה 10% נכות קיבל 300,000 ₪.
-------------------------
הולכת רגל נפגעה בתאונת דרכים וקיבלה פיצוי בסך של 222,678 ₪.
-------------------------
תלמיד נפל בבית הספר וקיבל פיצוי בסך של 140,000 ₪.
-------------------------
נפגעה בתאונת דרכים – 9% וקיבלה פיצוי בסך של 150,000 ₪.
לפרטים >>
-------------------------
קשיש נפגע בתאונת דרכים וקיבל סך של 150,638 ₪.
-------------------------
תלמיד נפגע במהלך הפסקה וקיבל 155,000 ₪.
-------------------------
המועצה הדתית שילמה פיצוי בגין אי מציאת קברים בסך של 167,000 ₪.
לפרטים >> א', ב', ג'
-------------------------
  הוברמן – משרד עורכי דין ונוטריון
עכו, רחוב בן-עמי 27, ת.ד. 2235, מיקוד 24105
info@hoberman.co.il ,טלפון רב קווי. 04-9910024, פקס. 04-9912752

© כל הזכויות שמורות להוברמן משרד עו"ד ונוטריון
בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com